Model KiBi EVO je na trhu úspěšný již rok a půl. Nyní uzrál čas na další změnu, která ač možná není tak výrazná, tak věříme, že nošení v KiBi zase o trošku zpříjemní :)

Co nového tedy nabízí model EVO 2?

1. Ramenní popruhy jsou v přední nevypolstrované části o 10 cm delší.

Tato změna umožní posun kratší polstrované části popruhu více na záda. Tím se posune i páskový popruh, který mohl pod rukou řezat.

Tuto změnu oceníte např. při nošení již starších a tedy i mohutnější dětí; případně v silnějších vrstvách oblečení, které s podzimem začínáme oblékat a kvůli kterým je potřeba více prostoru. Stejně tak to ocení maminky s větší velikostí prsou či obecně větší postavy, kde se kvůli krátkým ramenním popruhům nedostávalo polstrování až na potřebné místo na ramenou a zádech.

Pokud toto prodloužení nevyužijete, lze tuto nevypolstrovanou část stáhnout a jednoduše „založit“.

Proč se neprodlouží polstrování?

Polstrování brání dostatečnému stažení ramenního popruhu, které je potřebné u drobných postav. Stejně tak při nošení na zádech, kdy chcete, aby dítko bylo co nejvýše a bederní pás zapínáte co nejvýš, ale zároveň je k tomu potřeba mít stažené i ramenní popruhy, aby dítko nebylo za zády "utopené".

  

2. Standardní a Design kolekce nemá ramenní popruhy a bederní pás pouze v černé barvě.

Základní barvou pro všechny je samozřejmě černá, ale některá nosítka z těchto kolekcí nabízí ramenní popruhy a bederní pás také v barvě světle šedé/stříbrné, šedé, bordó a modré.

*U letní verze těchto nosítek jsou ve většině případů bederní pás a ramenní popruhy pouze černé - tato nosítka mají (až na pár vyjímek) černou síťovinu a přidání další barvy už by bylo neestetické. U některých světlejších modelů (např. Grey Abstract/silver) je možnost volby černé nebo světlé síťoviny. V případě zájmu lze samozřejmě ušít jakoukoliv kombinaci, nicméně toto zakázkové šití pak nelze standardně vrátit v rámci 14ti denní lhůty.

   

3. Šátkovinová kolekce u modelu EVO 2 nabízí dlouho očekávaná celošátková nosítka včetně slintáčků.

Věříme, že tyto změny posunou nosítko KiBi opět o další krůček vpřed.

Ať se dobře a pohodlně nosí!

Žádná položka