-20% 2. jakost

Kapsa je jednoduchý a praktický pomocník, který udrží v teple nošená miminka i starší děti. Nemusíte mít speciální nosící mikinu nebo bundu, stačí přes miminko převléknout kapsu a vy si oblečete vaše běžné mikiny.
Přeřazeno do stupně druhé kvality z důvodu zesílené nitě vedené od kraje kapsy pod sponou (zde slabé narušení svrchní vrstvy látky) až do vnitřku kapsy. Téměř neviditelná "kosmetická" vada, která nemá žádný vliv na užívání. Viz detailní foto v galerii produktu. Více

792 Kč s DPH
Původní cena 990 Kč, Ušetříte 20% (198 Kč)
Není skladem

Přeřazeno do stupně druhé kvality z důvodu zesílené nitě vedené od kraje kapsy pod sponou (zde slabé narušení svrchní vrstvy látky) až do vnitřku kapsy. Téměř neviditelná "kosmetická" vada, která nemá žádný vliv na užívání. Viz detailní foto v galerii produktu.

Kapsa je jednoduchý a praktický pomocník, který udrží v teple nošená miminka i starší děti. Nemusíte mít speciální nosící mikinu nebo bundu, stačí přes miminko převléknout kapsu a vy si oblečete vaše běžné mikiny.

Softshellová kapsa KiBi je dostatečně velká, je určena pro děti od narození do 3 let.

Díky prostornému a širokému střihu nebudou z kapsy vykukovat nožičky ani starším dětem. Unikátní řešení ve spodních rozích kapsy zaručí, že nožičky zůstanou v teple kapsy vždy i u živějších a kopajících dětí.

Menším dětem můžete kapsu na míru stáhnout pomocí tkanic všitých po obvodu kapsy.

Je ušita z kvalitního zimního softshellu. Třívrstvý funkční materiál s membránou uvnitř výborně drží vnitřní teplo, neprofoukne a zvládne chumelení a díky vysokému vodnímu sloupci i mírné deštíky. Přitom stále dýchá. (Vodní sloupec 10 000 mm, prodyšnost 3000 g/m2/24h.)

V zádové části je materiál zdvojený kapsou pro zahřátí rukou nosící osoby, můžete ji využít i pro přenášení potřebných drobností.

O bezpečnost při výletech v chladnějších a tmavších měsících se starají všité reflexní pásky a reflexní logo KiBi.

Součástí kapsy je kapuca pro dítě. Její okraj je také po obvodu stáhnutelný a přizpůsobí se tak různým velikostem dětí.

Kapsy KiBi můžete použít při nošení v šátku, připínají se pomocí popruhů křížících se za zády. Není nutné vázat další uzle, popruhy se zapínají do plastových spon a můžete si je podle potřeby jednoduše dotáhnout. Pokud nosíte v ergonomickém nosítku, můžete kapsu k nosítku připnout pouze pomocí krátkých popružků obtočených kolem ramenních popruhů nosítka a zapnutých pomocí cvočků. Používání kapsy je tak ještě jednodušší.

Softhellovou kapsu ale můžete použít i pro přikrytí v autosedačce nebo v kočárku…

K softshellové kapse KiBi můžete přikoupit fleesovou kapsu a sepnout je na zimu patentky k sobě. Takto vzniklá dvouvrstvá kapsa je pak velmi teplá a hodí se i do teplot pod bodem mrazu.

Kapsy pro váš šijeme ve vlastní šicí dílně ve východních Čechách.

Materiál: 100% polyester.

Údržba: možná prát v pračce na jemný program na 30 stupňů, nesušit v sušičce, nebělit, chemicky nečistit, nežehlit.

Vyrobeno v ČR.