Spony a karabinky posíláme v rámci Evropské unie Českou poštou zdarma v bublinkové obálce jako obyčejné psaní.

Pokud nemáte šicí stroj, případně nemáte kde si nechat karabinku vyměnit, lze starou karabinku odštípnout a nasadit novou karabinku, u níž není potřeba ji přišívat do očka (KiBi těmito nedisponuje).   

Případně je možné nosítko zaslat na opravu k nám, opravu provedeme zdarma a prostřednictvím společnosti Zásilkovna pošleme na požadovanou výdejnu.

.

Na výměnu výplně bederního pásu se nevztahuje záruční lhůta - ohebnost a tudíž přizpůsobivost tvarům těla je jeho vlastností a při správném nastavení se bederní pás neohýbá/neláme.

Buď je možné vyměnit výplň pouze ve středové části (150 Kč + doprava) nebo lze provést kompletní výměnu výplně (400 Kč + doprava).
*Výplň je měněna za tužší typ, který se používá od léta roku 2017, pokud by se tak měnila pouze středová část, může tam být pocitově rozdíl (o výplni bederního pásu se dozvíte více zde).


Doprava je možná buď kurýrem až domů (GLS 79 Kč) nebo je možné vyzvednutí na zvoleném výdejním místě (Zásilkovna 85 Kč, GLS ParcelShop 54 Kč).

Veškeré opravy zpravidla probíhají ihned po úhradě zálohové faktury (potřebujeme Vaši fakturační a dodací adresu + kontaktní údaje pro dopravce) a obdržení nosítka - pokud se výměna/oprava stihne provést před svozem zásilek, je nosítko odesláno ještě týž den, jinak následující pracovní den.

Nosítko lze zaslat na výdejní místo společnosti Zásilkovna:

Adporto s.r.o.
VM Depo Hradec Králové
Březhradská 177
503 32 Hradec Králové

mob: +420 730 854 506
e-mail: info@kibi.cz