• Spony a karabinky posíláme v rámci Evropské unie Českou poštou zdarma v bublinkové obálce jako obyčejné psaní. Pokud nemáte šicí stroj, případně nemáte kde si nechat karabinku vyměnit, lze starou karabinku odštípnout a nasadit karabinku, u níž není potřeba ji přišívat do očka.   Případně je možné nosítko zaslat na opravu k nám, opravu provedeme zdarma a prostřednictvím společnosti Zásilkovna pošleme na požadovanou výdejnu.

  • Veškeré ostatní opravy je potřeba konzultovat.

.

Na výměnu výplně bederního pásu se nevztahuje záruční lhůta - ohebnost a tudíž přizpůsobivost tvarům těla je její vlastností a při správném nastavení se bederní pás neohýbá/neláme (návod, nejčastější chyby, videonávody)

Buď je možné vyměnit výplň pouze ve středové části (6€ + doprava) nebo lze provést kompletní výměnu výplně (16€ + doprava).

Doprava je možná buď společností DPD kurýrem až domů – 10€ nebo je možné vyzvednutí na zvoleném výdejním místě Zásilkovny – 3,6€.

Pokud máte zájem o výměnu výplně, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@kibi.cz - napište prosím, o kterou variantu výměny máte zájem spolu s typem dopravy, adresou (vaše adresa + výdejní místo Zásilkovny) a telefonní kontakt. Vystavíme zálohovou fakturu a po její úhradě provedeme výměnu.


Veškeré opravy probíhají ihned po úhradě zálohové faktury a obdržení nosítka - pokud se výměna/oprava stihne provést před svozem zásilek, je nosítko odesláno ještě týž den, jinak následující pracovní den.

Nosítko lze zaslat na adresu provozovny:

Adporto s.r.o.

Kejzlarova 1677

500 12 Hradec Králové

mob: 730 854 506

Případně na výdejní místo společnosti Zásilkovna:

SmartPrint

Tř. E. Beneše 1544

500 12 Hradec Králové